Bakarat – ciekawa gra karciana

Bakarat – ciekawa gra karciana

Baccarat to jedna z najciekawszych gier, jakie oferują współczesne kasyna. Na pewno większość z nas zna ją z książek, ponieważ w baccarata lubił grać agent 007. To też gra preferowana przez stałych bywalców kasyn, gdyż jest dość ryzykowna. Poza rzadko trafiającym się remisem w bakaracie możliwe są jedynie dwa wyniki: wygrana albo przegrana. O zwycięstwie decyduje łut szczęścia.

Ogromną zaletą baccaratu są łatwe i proste reguły: bankier oraz gracz losują po dwie karty z talii, a potem dodają ich punktację – ten, który osiągnie lepszy wynik, zgarnia pulę. W baccaracie, tak samo jak w przypadku blackjacka, figury i kolory nie są brane pod uwagę, najważniejsze są wartości punktowe przyporządkowane kartom. Przykład: 2 i 3 dają 5, a 4 i 6 są warte 0.

W różnych wariantach baccaratu, nawet klasycznej,, jest niekiedy możliwość wylosowania trzeciej karty. Prawdopodobieństwo wygranej w bakaracie wynosi pięćdziesiąt procent i co ciekawe, możemy obstawiać wygraną krupiera. To typowanie zwycięzcy, a nie rozgrywka, jest najciekawsze w bakaracie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *