Net Entertainment prezentuje nowy slot

Net Entertainment prezentuje nowy slot

Dazzle Me to nowa propozycja od Net Entertainment, słynnego europejskiego producenta automatów typu one-armed bandit oraz oprogramowania dla kasyn. Podobnie jak pozostałe automaty Net Entertainment Dazzle Me ma do zaoferowania wiele interesujących funkcji, w tym między innymi: mnożniki wygranych, bonusy i grę automatyczną z aż 1000 rund.

W Dazzle Me gracze mają do dyspozycji 5 trzy, cztero i pięciorzędowych bębnów i dość sporo, bo aż 76 linii wypłat. Oznaczeniami są raczej tradycyjne motywy, na przykład kamienie i diamenty o różnych kolorach i kształtach, numer 7, a także wild zastępujący wszystkie inne symbole oraz logo free spins generujące bonusowe obroty. Najniższa wartość zakładu w tym slocie to minimum 20 centów.

Dazzle Me to zdecydowanie jeden z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych automatów one-armed bandit. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że jest dostępny w wersji na tablety i smartfony, ponieważ zdaniem NetEnt to właśnie urządzenia mobilny są przyszłością gier slotowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *