Relacja z pobytu w Las Vegas

Relacja z pobytu w Las Vegas

Odkąd pamiętam podróżowanie po świecie jest moją pasją. W ciągu ostatnich 15 lat odwiedziłam 35 krajów na 3 kontynentach. W Ameryce Płn. byłam jak dotąd siedem razy, zwiedzałam tam między innymi Texas, Minnesotę i Massachusetts, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji wybrać do Nevady i słynnego na całym świecie miasta grzechu.

W tym roku jednak wspólnie z grupą przyjaciół postanowiliśmy zorganizować wyjazd do Ameryki z uwzględnieniem Las Vegas Boulevard, jako że każde z nas chciało sprawdzić czy szczęście nam sprzyja w tamtejszych słynnych kasynach. Trzeba przyznać, że domy rozrywki w Nevadzie są rzeczywiście tak imponujące jak przedstawiają je opisy i zdjęcia w internecie: ociekające luksusem, eleganckie, pełne automatów, stolików do gry i różnych fantastycznych atrakcji. Możemy tutaj znaleźć idealnie odwzorowaną Statuę Wolności, fontanny w hotelu Bellagio, gondole, wybuchy wulkanów itp.

Najsłynniejszą atrakcją tego miejsca są jednak kasyna. My odwiedziliśmy Venetia, Buffalo Bill’s i Silver Seven, ale tylko to pierwsze przyniosło mi w miarę wysoką wygraną. Dzięki rozbiciu banku w Wild Shootout zgarnęłam prawie $5.000, niestety w blackjacku już mi się nie poszczęściło. Od tego czasu jestem oddaną miłośniczką slotów i bardzo często gram w nie online, np. na stronie AdmiralSpot.

Mam nadzieję wrócić kiedyś jeszcze do Vegas, bo tamtejsze kasyna są naprawdę niesamowite. Ale za to grając online otrzymuję do wykorzystania dodatkowe bonusy, na przykład bonus od depozytu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *